Lodní škola - kapitánské kurzy VMP

Školní plavidla

Kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) všech kategorií...
 
Nahrávám...Prosím čekejte


Lodní škola, kapitánské kurzy - fotogalerie

Lodní škola, kapitánské kurzy - reference
Lodní škola, kapitánské kurzy - sledujte nás na Instagramu

Sledujte Lodní školu na Instagramu

Kapitánské kurzy / Kapitánské průkazy
Lodní škola / Vůdce malého plavidla
Školní plavidla lodní školy
 

Školní výcvikové lodě

Protože dobře víme, že šedá je teorie, zelený strom života, zaměřujeme se v maximální možné míře na praktickou přípravu budoucích kapitánů. Nebojte, neprosedíte víkend v pronajaté třídě základní školy. Naopak, prožijete spoustu hodin na lodi. Kromě nezbytné teorie se tak vydáte do vltavských či labských vod k nácvikům přistávacích manévrů, zvládnutí techniky plavby, zapojíte se do "ostrého" lodního provozu nebo proplujete plavební komorou. Kromě nesporné informační hodnoty tak řada klientů hodnotí naše kurzy jako zážitkové, což nás velice těší.

Praktická výuka:

Tarpon 42A - délka 13,5m, šířka 4,3m, ponor 1m, motor stabilní lodní turbodiesel Nanni, přední dokormidlovací zařízení, dvě řídící stanoviště, vytápěné interiéry, 2x WC, kuchyňkaTarpon 37N - délka 11,5m, šířka 4m, ponor 1m, motor stabilní lodní diesel Kubota, přední dokormidlovací zařízení, dvě řídící stanoviště, vytápěné interiéry, 2x WC, kuchyňkaViking 1000 - délka 10m, šířka 3,75m, ponor 0,9m, motor stabilní lodní diesel Beta Marine, dvě řídící stanoviště, vytápěné interiéry, 2x WC, kuchyňkaJosefína - laminátová plachetnice Bachmann DC, délka 7m, šířka 2,3m, ponor 1m, oplachtění 22m2, pomocný motor Selva PiranhaTeoretické školení Praha:

Jan Plezier - osobní motorová loď s prostory pro teoretickou výuku, délka 25m, šířka 4,8m. Podrobné informace o lodi získáte na webu www.janplezier.cz. První komentované proplutí plavební komorou absolvujete pravděpodobně právě na palubě této lodě, která je pro pořádání kapitánských kurzů přímo vyčleněná a je základním plavidlem flotily školních lodí. Nebojte, tuto loď samozřejmě řídit nebudete, ale právě při první komentované plavbě budete s lektorem sledovat práci profesionální posádky. Čerstvě získané teoretické poznatky tak můžete v mžiku konfrontovat s praxí.Teoretické / praktické školení Baťův kanál:

Kurzy na Baťově kanálu (Veselí nad Moravou, Vnorovy) využívají k výuce zázemí zcela nové osobní motorové lodě Noe, která byla spuštěna na vodu v roce 2016. Pro praktický výcvik slouží plavidla Erik a Elisabeth. Teoretický blok školení probíhá u větších kurzů rovněž v posluchárně hvězdárny ve Veselí nad Moravou.Případná změna plavidel vyhrazena...

 
 
Ostatní produkty skupiny SP Praha:

www.vltavaslodi.cz - půjčovna lodí
www.dovolenaslodi.cz - cest. kancelář
www.oslavynalodi.cz - lodní oslavy


    Asociace lodního průmyslu                         APCHP                                  Zlatý pruh Polabí
Hlavní provozovna:
Komunardů 43, 170 00 Praha 7
Tel.: 281 932 666, 281 930 708
Přístavní kacelář:
Jankovcova 27, 170 00 Praha 7
© SP Praha s.r.o. .     Email: lodniskola@sppraha.cz     
Web: www.lodniskola.cz | www.vmp-kniha.cz | www.sppraha.cz | www.oslavynalodi.cz | www.janplezier.cz